Uno Vallman oljemålning

479190

UNO VALLMAN (1913-2004): Hamnmotiv, signerad, olja på duk, ca 27x35 cm

Fack 5

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3427023
3427534
3427023
1 900
3427532
1 800
3427023
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.