Uno Vallman oljemålning

479189

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1994, olja på duk, ca 27x35 cm

Fack 35

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3427250
700
3427378
650
3427250
550
3426907
500
3426907

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.