Uno Vallman oljemålning

479188

UNO VALLMAN (1913-2004): Badstrand, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 27x35 cm

Fack 8

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3427028
1 600
3427299
3427028
1 400
3427298
1 300
3427028

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.