Uno Vallman oljemålning

479187

UNO VALLMAN (1913-2004): Samemotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1983, olja på duk, ca 27x35 cm

Fack 14

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3426707
1 800
3416224
1 700
3416224
1 600
3426702
3416224
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.