Uno Vallman oljemålning

479185

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad och daterad Uno Vallman 1994, olja på duk, ca 33x41 cm

Fack 2

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3427404
1 300
3427400
3427400
3427394
3427399
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.