Uno Vallman oljemålning

479184

UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 33x41 cm, oramad

Fack 26

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3423934
3422310

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.