Uno Vallman oljemålning

479183

UNO VALLMAN (1913-2004): Solnedgång, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 24x33 cm

Fack 26

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3427773
2 800
3427770
2 600
3427770
2 400
3427597
3427644

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.