Uno Vallman oljemålning

479182

UNO VALLMAN (1913-2004): Vintermotiv, signerad och daterad Uno Vallman 1995, olja på duk, ca 50x61 cm, oramad

Fack 7

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3427579
2 600
3427568
2 400
3427577
2 400
3427568
3427570

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.