Vitrinskåp 1800-tal,

479167

VITRINSKÅP, med skrivklaff, 2-delat, rokokostil, tidigt 1800-tal, Sverige, bemålat, uppsvängt krön, höjd 215, 112x52 cm

Smärre slitage, senare rutor i plast

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Vitrinskåp 1800-tal,

Budhistorik (15 bud)
3432117
5 200
3432083
5 000
3432115
5 000
3432083
4 800
3430813
4 600

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.