Bänk Tokyo

479166

BÄNK, "Tokyo", Triva, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, ek, höjd 35, 141x42 cm

Smärre slitage, enstaka ribbor lösa

Möbler, Övriga möbler, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Bänk Tokyo

Budhistorik (18 bud)
3431815
2 400
3431812
3430318
3431811
1 900
3430318
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.