Fåtöljer design Tord Björklund

479165

TORD BJÖRKLUND, "Skye", fåtölj, IKEA, 1900-talets fjärde kvartal, svart benstomme, klädsel i svart skinn, längd ca 150 cm

smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (6 bud)
3432336
1 300
3430818
3422406
3422406
3422405
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.