Erik Wörtz fåtölj

479164

ERIK WÖRTZ, fåtölj med fotpall, Kolding, Ikea, 1960-tal, lösa plymåer i svart skinn, sitthöjd 39 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Wörtz fåtölj

Budhistorik (13 bud)
3432113
2 800
3432111
2 600
3432108
2 400
3432102
3432098

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.