Matsalgrupp

479163

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, rokoko stil, rödmålad, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar med textilklädd sits, höjd bord ca 75, diameter 119, stolarnas sitthöjd 44 cm, iläggsskivor ca 50 cm vardera

Smärre slitage, smärre stötmärken

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 22

Matsalgrupp

Budhistorik (4 bud)

3438222
1 300
3436340
3434186
3429483

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.