Fjärilsbord

479159

FJÄRILSBORD, mahogny, 1800-tal, 2 hyllplan, sengustavianskt, höjd ca 74, diameter 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Fjärilsbord

Budhistorik (17 bud)
3432082
2 400
3432068
3432080
3432068
3432078
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.