Slagbord 1800-tal

479158

SLAGBORD, 1800-tal, gråmålat, låda i sargen höjd 77, 105x143 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Geijersgatan 14, Göteborg

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3432325
1 800
3428945
1 700
3428944
1 600
3428600
3428599
1 300

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.