Soffbord/satsbord travertin

479157

SOFFBORD/SATSBORD, 3 st., 1900-talets andra hälft, travertin, tvådelade, höjd ca 23,30,37 cm, 52x52 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Geijersgatan 14, Göteborg

Soffbord/satsbord travertin

Budhistorik (4 bud)

3431904
1 800
3431883
3431569
3422118

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.