Lindau & Lindecrantz Plankan

479156

LINDAU & LINDECRANTZ, "Plankan", stolar, 1 par, Lammhults, 1990-tal, metallfot, sits i metall, rygg i blålackerat laminerat trä, höjd ca 104 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Geijersgatan 14, Göteborg

Lindau & Lindecrantz Plankan

Budhistorik (9 bud)
3431485
3431483
3431482
750
3431234
700
3431233
650

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.