Etagere 1800-tal

479155

ETAGERE, valnöt, 1800-talets andra hälft, svarvad benställning, 4 hyllplan, höjd ca 102 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 12

Etagere 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3435923
3432657
3428408

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.