Klaffbord England

479154

KLAFFBORD, på hjultrissor, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, 2 lådor i sargen, beslag och hjultrissor i mässing, höjd 74, 95x69 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 19

Klaffbord England

Budhistorik (1 bud)

3426608
2017-08-23 10:42:04

2017-08-30 kl 15:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.