Chiffonje 1800-tal

479153

CHIFFONJÉ, 1800-tal, 4 lådor, översta med inredning, höjd 101, 108x47 cm

Mindre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Chiffonje 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
3436967
3439070
1 900
3436967
1 800
3439067
1 700
3436967
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.