Skrivbord

479151

SKRIVBORD, med uppsats, 1900-tal, beslag i mässing, 2 lådor, höjd ca 77, 84x59 cm

smärre slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 21

Skrivbord

Budhistorik (13 bud)
3433575
1 600
3436594
3433575
3436592
3433575
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.