Charlotte Rude & Hjördis Olsson-Une barnstol

479145

CHARLOTTE RUDE & HJÖRDIS OLSSON-UNE, "Dino", barnstol, IKEA, 1970, blålackerad benställning, sits i grön galon, höjd ca 65, diameter 55 cm

Slitage, smärre skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

3415581
2017-08-15 16:40:35

2017-08-22 kl 11:07
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.