Sekretär

479135

SEKRETÄR, 1920/30-tal, med skåpsluckor, hyllor samt uppfällbar överdel, björk med intarsia, höjd ca 117, 67x43 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage.

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Sekretär

Budhistorik (11 bud)
3420225
3425866
3420225
950
3425863
900
3420225
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.