James John Hill oljemålning

479124

JAMES JOHN HILL (1811-1882): Mor och barn, signerad JJ Hill, olja på duk, ca 61x51 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

James John Hill oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3427672
9 200
3427699
9 000
3427672
8 600
3427691
8 400
3427672
8 200

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.