Taklampa rokokostil

479122

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, rokokostil, frostad kupa, förgylld stomme i gulmetall, höjd ca 38, diameter 24 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 9

Taklampa rokokostil

Budhistorik (19 bud)
3425884
3425935
3425884
1 400
3425802
1 300
3425802

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.