P Zevaisky oljemålning

479119

P. ZEVAISKY (Ryssland, 1800-tal): Landskap med rysk bondgård, signerad P Zevaisky, olja på duk, ca 36,5x65,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

P  Zevaisky oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3421461
850
3421460
650
3421458
450
3419161
3417500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.