Trädgårdsgrupp

479115

TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 dlr, omkring 1900-talets mitt, bemålad metall, bestående av soffa samt 2 karmstolar, soffans höjd ca 100, längd ca 130, stolarnas höjd ca 89 cm

Slitage, färgbortfall, senare dynor

Diverse

Rum 3

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (25 bud)
3425301
4 200
3425300
3425293
3 800
3425292
3 600
3425283
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.