Golvlampa 1950-tal

479112

GOLVLAMPA, 1950-tal, svartlackerad metall, ledad ljusarm i mässing, höjd ca 150 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (2 bud)

3425564
3414849

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.