Skrivbordsstol industridesign

479109

SKRIVBORDSSTOL, industridesign, 1900-talets första hälft/mitt, massiv ek, järn, justerbar höjd, ca 45-50 cm

Bruksslitage, 1 ben med sprickor

Möbler, Stolar

Hylla 10

Skrivbordsstol industridesign

Budhistorik (25 bud)
3425062
1 900
3425024
1 800
3424988
1 700
3424964
1 600
3424422

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.