Oljemålning Einar Lynge Ahlberg

479108

EINAR LYNGE-AHLBERG (1913-1980): Komposition, signerad a tergo Lynge Ahlberg/Ma, olja på duk, ca 71x50 cm

Rum 9

Budhistorik (24 bud)
3425120
7 200
3425349
7 000
3425120
6 800
3425348
6 600
3425120
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.