Bokhylla teak 1950-tal

479101

BOKHYLLA / SKÅP, 1950/60-tal, fanérat i teak och ek, 4+2 lådor, skåp med skjutdörr, höjd ca 159, 121x44 cm

Smärre slitage, fläckar, hack i skivan

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Bokhylla teak 1950-tal

Budhistorik (22 bud)
3426047
1 600
3426045
3426044
1 400
3426043
1 300
3426041

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.