Kartellur Louis XV-stil

479099

KARTELLUR, 1900-tal, Louis XV-stil, fodral i förgylld brons, slagfunktion, urtavla med arabiska siffror, urverk märkt Japy Fréres, Paris, höjd ca 51 cm, uppdragsnyckel och pendel medföljer

Ändringar/tillägg
Uppdragsnyckel och pendel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 7, Hylla 2

Kartellur Louis XV-stil

Budhistorik (15 bud)
3425364
3425249
950
3423020
900
3425247
900
3423020
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.