Bokhylla Bodafors

479091

BOKHYLLA, 2 dlr, Bodafors, 1950/60-tal, märkt Bodafors, teak samt svärtat trä, vardera höjd 150, 80x40, total längd 236 cm, förlängningsdel med 2 lådor samt extra hylldel medföljer

Bruksslitage

Möbler, Hyllor, Design

Rum 13

Bokhylla Bodafors

Budhistorik (23 bud)
3425912
3 600
3425911
3 400
3425907
3 200
3425795
3425902
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.