Georg Pauli akvarell

479090

GEORG PAULI (1855-1935): Sydländskt landskap, monogramsignerad, akvarell, ca 23x30 cm

Fack 8

Georg Pauli akvarell

Budhistorik (17 bud)
3426147
3426145
3426143
3426142
950
3426141
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.