Trädgårdsstol

479087

TRÄDGÅRDSSTOL, 1900-talets mitt, målat smide, stoppad klädsel i galon, sitthöjd ca 35, total höjd 95 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, knapp borta.

Diverse

Rum 3

Trädgårdsstol

Budhistorik (9 bud)
3425790
850
3425877
3425790
750
3425705
700
3425705
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.