Cecilia Haupt färglitografi

479078

CECILIA HAUPT, (född 1972): Landskapsvy, signerad Cecilia Haupt, 86/240, färglitografi, ca 24x28 cm

Fack 2

Cecilia Haupt färglitografi
Budhistorik (13 bud)
3426122
850
3426117
3426113
750
3426099
700
3426108
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.