Sideboard 1920/30-tal

479067

SIDEBOARD, 1920/30-tal, delvis betsad björk, bakomvarande inredning med lådor samt hyllplan, höjd ca 77, 49x152 cm, nyckel medföljer

Slitage, del av bakstycke saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sideboard 1920/30-tal

Budhistorik (21 bud)
3422057
1 600
3425487
3422057
1 400
3425486
1 300
3422057

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.