Spegel

479066

SPEGEL, 1900-tal, gråbemålad, ramverk med infällt glas med bemålad baksida, ca 212x84 cm

Slitage, mindre skador, glas med krackelerad och delvis släppt bemålning

Speglar

Rum 19

Spegel

Budhistorik (10 bud)
3425567
3425503
3425503
3425493
750
3425493
650

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.