Köpmansdisk

479065

KÖPMANSDISK, 1900-talets första hälft, vitbemålad, 6-lådig, lådfronter med fasettslipat glas, dragbeslag i patinerad mässing, höjd ca 92, 142x51 cm

Slitage, skiva med torrspricka

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Köpmansdisk

Budhistorik (16 bud)
3425161
4 600
3425159
4 400
3425160
4 200
3425159
3424544
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.