Tekoppar design Lindberg Röd aster

479063

STIG LINDBERG, "Röd Aster", tekoppar med fat, 6 dlr, Gustavsberg, porslin, 1900-talets mitt

En kopp med kantnagg, smärre bruksspår

Keramik/Porslin, Matserviser, kaffeserviser

Budhistorik (28 bud)
3425806
2 600
3425022
2 400
3424508
3424499
3424507
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.