Bestick silver

479062

BESTICK, 18 dlr, TÅRTSPADAR, 2 st, varav en Rey Urban, KAKSPADE, silver, 18/1900-tal, snäckmodell (14), Rosenholm (4), total vikt ca 975 g

Slitage, monogram, en sked med bucklor

Silver, Silverbestick

Visas på begäran

Bestick silver

Budhistorik (2 bud)

3416462
3 400
3416149
3 200

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.