Ilon Wikland färglitografi

479061

ILON WIKLAND (född 1930): Utsikt från Lotsberget, signerad Ilon Wikland, 103/150, färglitografi, ca 37x49 cm

Glas saknas,blad och passepartout med kritstreck

Fack 34

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (7 bud)
3425854
600
3425852
550
3425842
500
3425836
450
3421448

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.