Ilon Wikland färglitografi

479059

ILON WIKLAND (född 1930): Dalarö kyrka, signerad Ilon Wikland, 103/150, färglitografi, ca 37x48 cm

Fack 34

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3425989
550
3425987
500
3425984
450
3425972
3425512

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.