Ilon Wikland färglitografi

479058

ILON WIKLAND (född 1930): Haqapsalu stad, signerad Ilon Wikland, 103/150, färglitografi, ca 34x50 cm

Fack 35

Ilon Wikland färglitografi
Budhistorik (15 bud)
3426087
3426101
950
3426087
900
3426088
850
3426087

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.