Ilon Wikland litografi

479056

ILON WIKLAND (född 1930): Mitt hem i Haapsalu, signerad Ilon Wikland, 51/150, färglitografi, ca 38x55 cm

Rum 6

Ilon Wikland litografi
Budhistorik (10 bud)
3425749
750
3423920
700
3421575
650
3423919
600
3421575
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.