Carl Malmsten sidobord/sängbord

479050

CARL MALMSTEN, sidobord/sängbord, 1 par, Bodafors, mahogny/mahognyfaner, låda, hylla, brännmärkta, höjd 61,5, 39 x 58,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Budhistorik (21 bud)
3428969
4 400
3427490
4 200
3427490
3427665
3 800
3427490
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.