Chronographe Suisse herrarmbandsur i 18 k

479036

CHRONOGRAPHE SUISSE, armbandsur, 18 k guld, 1940/50-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr. 30 samt 17, cal Landeron 48, fixoflexlänk i gulddoublé (ej original), diameter 37,5 cm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, lös glasring, bucklor, skadad visare samt tavla

Klockor/Ur, Fashion

Monter 19

Budhistorik (13 bud)
3422678
3 200
3423966
3422678
2 800
3415280
2 600
3418111
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.