Anders Zorn etsning

479030

ANDERS ZORN (1860-1920): Yttersta skären, signerad Zorn i blyerts, 1913, etsning, ca 18x25 cm

Gulnat blad

Anders Zorn etsning

Budhistorik (18 bud)
3419431
7 200
3426164
7 000
3419431
6 800
3426163
6 600
3419431
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.