Max Papart

479029

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, XV/XV, färgetsninga med carborundum och collage, bladmått ca 44x56,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Max Papart
Budhistorik (14 bud)
3426058
850
3426055
3426050
750
3426046
700
3426048
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.