Max Papart

479028

MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, XV/XV, färgetsninga med carborundum och collage, bladmått ca 44x56,5 cm, oramad

Rum 9, Vagga 1

Max Papart
Budhistorik (2 bud)

3422758
3419251

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.